Rada Rodziców

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a w raz z nim czekają nas nowe wyzwania, którym postaramy się sprostać. Aby szkoła nie utożsamiała się naszym dzieciom wyłącznie z nauką, chcielibyśmy umilić im czas spędzany w murach szkoły podczas różnych wydarzeń i zachęcać do osiągania najwyższych wyników w różnych dziedzinach nauki i życia. Aby móc je realizować konieczne jest Wasze wsparcie.

Zwracamy się do Was drodzy rodzice o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców za rok szkolny 2022/2023 w kwocie 80 zł. Mając na uwadze obecną sytuację ekonomiczną Rodzice zadecydowali o nie podwyższaniu tej kwoty. Jest to składka dobrowolna, roczna dla całej państwa Rodziny, niezależnie ile dzieci uczęszcza do szkoły czy oddziału przedszkolnego. Nie ma konieczności wpłaty całej kwoty jednorazowo. Jeżeli wartość ta przekracza Państwa możliwości, prosimy o wpłatę symboliczną, gdyż każda wplata choćby najmniejszej kwoty przybliży nas do osiągnięcia zamierzonych celów.

Składka ta ma na celu zabezpieczyć potrzeby zarówno dzieci jak i również ważnych działań szkoły m.in. nagrody związane z aktywnością i wybitnymi osiągnięciami uczniów, wsparcie dla najuboższych dzieci w zakresie dofinansowania ich wycieczek organizowanych przez poszczególne klasy czy organizowanie wewnętrznych imprez rozrywkowych, edukacyjnych i sportowych. Oczywiście będziemy informować Was na bieżąco na co będą wydawane nasze wspólne pieniądze

Budżet Państwowy i Samorządowy nie jest w stanie zabezpieczyć wszystkich potrzeb naszych pociech, dlatego chcąc wesprzeć większość wartościowych inicjatyw, będziemy także prosić prywatne firmy o wsparcie budżetu Rady Rodziców.

W najbliższym czasie przygotujemy dla Was ankietę, w której poprosimy Was o sugestie na co powinny być przeznaczone zebrane kwoty. Zachęcamy Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu szkoły.

Na najbliższym zebraniu Rady Rodziców, które odbędzie się 13.10.2022, zostanie przedstawione sprawozdanie finansowe za poprzedni rok. Przedstawiciele klas obecni na spotkaniu zostaną poproszeni o przekazanie wszystkim rodzicom informacji o przychodach i rozchodach.

Wpłaty mogą być dokonywane bezpośrednio na rachunek bankowy Rady Rodziców przy SP w Chwaszczynie.
RADA RODZICÓW PRZY SP W CHWASZCZYNIE
ul. A. Mickiewicza 16
80-209 Chwaszczyno
Nr rachunku bankowego  41 8345 1029 0200 1355 2000 0001

Istnieje również możliwość wpłat bezpośrednio u księgowej szkoły lub wychowawcy.

Zachęcamy do wpłaty i liczymy na owocną współpracę z Państwem.


Rada Rodziców:
Łukasz Minasiewicz
Joanna Rompczyk
Katarzyna Pałka
Dorota Sołtan

Zebranie Rady Rodziców

Rada Rodziców zaprasza Was Drodzy Rodzice w tym przedstawicieli Trójek klasowych na zebranie, na którym chcemy poruszyć bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem w szkole naszych dzieci.
Zebranie odbędzie się 02.02.2023 o godz. 18.

Zaproszenie od Rady Rodziców

Serdecznie zapraszamy Trójki Klasowe

i wszystkich chętnych Rodziców

na zebranie Rady Rodziców,

które odbędzie się w czwartek 12 października 2023 roku

o godzinie 18.00 w sali nr 18.

Prezydium Rady Rodziców

 

Rada Rodziców - informacja

 
Dnia 14 września o godz. 19:00 w sali nr 18 odbędzie się spotkanie przedstawicieli klas z Radą Rodziców.

Zebranie Rady Rodziców

Serdecznie zapraszamy Trójki Klasowe i wszystkich chętnych Rodziców na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w poniedziałek 27 maja o godzinie 18.00 w sali 18.