Uczniowie klas: VI a i VI b jak zwykle twórczy. Pracowali na lekcjach języka polskiego wokół tematu: Porozmawiajmy o nas samych. Mogli w trakcie zajęć podczas interpretacji: tajemniczych informacji o kolegach i koleżankach z klasy, treści piosenki zespołu De Mono Kim naprawdę jesteś?, tekstu literackiego Amy Yerkes Jestem wziąć udział w dyskusji o tym, jakie postawy w życiu wybierać lub kształtować. Sformułowane zasady dyskusji pozwoliły na kulturalne wyrażanie swojego zdania oraz podsumowywanie rozważań na ważne tematy. Na koniec zajęć swoje przemyślenia na temat poszukiwania wartości i właściwych postaw w życiu wyrazili, tworząc niezwykle przemyślane Loesje – krótkie, ale jakże kreatywne i treściwe wolne myśli. Zapraszamy do zapoznania z niektórymi z nich.
Małgorzata Lipińska




















